Polski aktor Marek Włodarczyk przed i po przeszczepie włosów w SkyClinic

Klinika transplantacji włosów

Przeszczepy włosów – skóra głowy, brody, brwi

 • Największa ilość wykonanych transplantacji włosów w Polsce robotem ARTAS
 • Doskonałe efekty pozabiegowe
 • Najwyższy poziom skuteczności wśród zabiegów transplantacji włosów
 • Setki zadowolonych pacjentów, w tym grono osób sławnych z Europy oraz Ameryki
 • Doradztwo w kwestii odpowiedniej fryzury dla pacjenta po przeszczepie oraz wizualizacja efektu po zabiegu
 • Opieka nad pacjentem począwszy od konsultacji, aż do uzyskania efektu finalnego
Umów się na wizytę
przeszczep brody

Chcesz mieć idealną brodę?

 • Masz brodę z „łysymi plackami”?

 • Twój zarost jest rzadki, a włosy cienkie?

 • Nie podoba Ci się kształt Twojej brody?

 • Utraciłeś zarost na skutek wypadku, chemioterapii, radioterapii?

 • Masz blizny, które chcesz przykryć zarostem?

Mamy na to rozwiązanie! Przeszczep brody.

W SkyClinic spełniamy  marzenia o idealnych brodach. Przeprowadzamy zabiegi polegające na zagęszczeniu zarostu lub całkowitej rekonstrukcji zarostu.

Umów się na wizytę

Zarost na życzenie

Gęsta i dobrana do kształtu twarzy broda dodaje męskości. Przyciąga damskie spojrzenia. Dodaje powagi.

Teraz możesz zadecydować jak będzie wyglądać Twoja broda. Przeszczep włosów brody daje taką możliwość. Szeroki, a może wąski zarost? Zarost okalający cały owal twarzy? Zarost wokół ust? Ty wybierasz.

Po 8 miesiącach, 1 zabiegu, 3000 graftów

Po 10 miesiącach, 1 zabiegu, 2500 graftów

Po 12 miesiącach, 1 zabiegu, 3500 graftów

Po 18 miesiącach, 2 zabiegach, 4500 graftów

Odzyskaj utracone włosy

Umów się na wizytę już dziś i odmień swoje życie!

Przeszczepy włosów wykonane za pomocą najnowocześniejszej technologii ARTAS

kontaktuj się z nami
[contact-form-7 id=”625″]
efekty-przeszczep-brody

Przeszczep Brody

Otrzymaj Rabat -15%

Tylko teraz możesz skorzystać z niepowtarzalnej promocji – aż 15% rabatu na zabieg przeszczepu włosów na brodzie.

Wypełnij formularz kontaktowy. Zostaw swój numer telefonu, a my skontaktujemy się i przedstawimy warunki promocji.

Chcę skorzystać z promocji
0
Transplantacji
0
Przeszczepionych włosów
0
% zadowolonych klientów

Poznaj nasz zespół

Dr Mariusz Wysocki
Dr Iga Siemasz
Dr Łukasz Buczek

Przeszczep włosów brody metodą FUE

Najlepsze kliniki na świecie przeszczepiają włosy wykorzystując robota ARTAS:

 • najskuteczniejsza i najmniej inwazyjna metoda przeszczepu brody
 • zabieg wykonywany w ciągu jednego dnia przez specjalistów najbardziej doświadczonej kliniki przeszczepu włosów w Polsce
 • zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia blizn
 • zapewnia trwałe i naturalne efekty
 • bardzo krótki okres rekonwalescencji

W klinice dysponujemy dwoma robotami ARTAS, dzięki czemu skracamy czas oczekiwania na zabieg

Umów się na wizytę

Czy przeszczep brody jest dla mnie?

Cena zabiegu przeszczepu włosów jest ustalana indywidualnie podczas pierwszej konsultacji medycznej w klinice i zależy od ilości przeszczepianych mieszków włosowych. Na konsultacji wykonamy przy pomocy systemu ARTAS HAIR STUDIO symulację efektów po zabiegu i określimy ilość potrzebnych mieszków włosowych. Jednocześnie pokazując symulowany wygląd pacjenta po zabiegu.

W trosce o komfort finansowy naszych pacjentów współpracujemy z firmami, które oferują dedykowane kredyty ratalne na zabiegi medyczne. Istnieje możliwość rozbicia kosztów zabiegu na nieoprocentowane raty!

Umów się na wizytę

Najczęściej zadawania pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje przeszczep włosów brody?

Cena przeszczepu włosów w okolicę brody  jest indywidualnie ustalana na konsultacji wstępnej z lekarzem  i zależy od ilości włosów, które trzeba będzie przeszczepić, aby uzyskać pożądany przez Pacjenta efekt. W SkyClinic przeprowadzamy zarówno zabiegi zagęszczania istniejącego zarostu, jak również zabiegi całkowitej rekonstrukcji zarostu.

U kogo można wykonać przeszczep włosów brody?

Przeszczepy włosów brody wykonujemy u mężczyzn, którzy chcą zagęścić istniejący zarost lub uzyskać pożądany kształt zarostu,  a także u osób które utraciły włosy na brodzie na skutek wypadku, chemioterapii lub radioterapii.  Zabiegi przeprowadzamy również u osób, które za pomocą zarostu chciałaby ukryć blizny na twarzy.

Jaką metodą wykonywany jest przeszczep włosów na brodzie?

W SkyClinic wykonujemy przeszczepy włosów na brodzie za pomocą metody FUE. Jest to obecnie najskuteczniejsza i najmniej inwazyjna metoda przeszczepu włosów brody. Metoda polega na manualnym pobraniu przez lekarza mieszków włosowych z obszaru dawczego, przygotowaniu nacięć na skórze twarzy i implantacji pobranego materiału w docelowe miejsce. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Jak długo trwa przeszczep brody?

Czas wykonania zabiegu zależy od ilości przeszczepianych mieszków włosowych. Najczęściej przeszczep brody trwa od 4 do 8 godzin.

Skąd pobierane są włosy do przeszczepu włosów na brodzie?

Lekarz do przeszczepu brody najczęściej pobiera włosy z tylnej i bocznej części głowy Pacjenta, ponieważ jest tam ich najwięcej, a ponadto są one silne i odporne na wypadanie.  W niektórych przypadkach do przeszczepu brody wykorzystuje się włosy pobierane  z szyjnej części brody, aby przesunąć zarost w górę policzków.

Czy przeszczep włosów na brodzie jest bolesny?

Przeszczep włosów jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, dlatego nasi Pacjenci nie muszą obawiać się bólu. Pierwszej nocy po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie, podrażnienie lub dyskomfort, ale w większości przypadków nie jest konieczne stosowanie środków łagodzących ból

Kiedy będą widoczne efekty przeszczepu włosów brody?

Czas odrastania nowych włosów na brodzie jest kwestią indywidualną i wynika z naturalnego cyklu wzrostu włosów, ale najczęściej pełny efekt zabiegu ocenić można po okresie czasu wynoszącym od 6 do 12 miesięcy.

Czy przeszczep włosów brody daje trwałe rezultaty?

Efekt będzie trwały,  ponieważ przeszczepione włosy są odporne na wypadanie. Możesz się cieszyć nowym zarostem przez wiele lat.

Umów się na wizytę
efekty-przeszczep-brody

Opinie naszych klientów

Bardzo bałem się bólu, nawet wyjście do dentysty jest dla mnie stresem. Jak przyjechałem na zabieg cały stres ustąpił i podczas zabiegu zasnąłem (jechałem z Warszawy rano na zabieg). Dzisiaj po 12 miesiącach efekty są lepsze niż oczekiwałem i mimo iż planowałem 2 zabiegi to po tym 1 mam tyle włosów, że kolejnego zabiegu nie potrzebuje. Gorąco polecam klinikę SkyClinic jak i zespół!! Pełen profesjonalizm!! P.S. Pozdrowienia dla Pani z pięknym uśmiechem.

Konrad K.

Zabieg odbył się bardzo szybko a cały zespół opiekował się mną od początku do końca. Po zabiegu Pani doktor była ze mną w stałym kontakcie za co bardzo dziękuję. Na wyniki czekałem 8 miesięcy i dzisiaj mam dużo włosów, czuję się dobrze za co bardzo dziękuję SkyClinic i gorąco polecam to miejsce.

Rafał

10 miesięcy po zabiegu i jestem bardzo zadowolony z efektów, żałuje ze nie zdecydowałem się na zabieg wcześniej. Po pierwszej wizycie zostały rozwiane wszelkie wątpliwości odnośnie mojego przeszczepu, dostałem odpowiedz na wszystkie nurtujące mnie pytania, przy tym czułem się bardzo komfortowo, ponieważ personel jest tak miły ze czujesz się jak byś rozmawiał ze znajomym, a jednocześnie są bardzo profesjonalni. Każdy facet co łysieje wie ze rozmowa o włosach może być bardzo krepująca - na pewno nie w tym wypadku 🙂

Michał

W marcu 2017 roku miałem zabieg przeszczepu w SKY Clinc jestem bardzo zadowolony. Rok po zabiegu włosy są ładnie zagęszczone w miejscach przeszczepu. Miła i profesjonalna obsługa, fachowa opieka po zabiegu to kolejne plusy tego miejsca. Polecam!

Radosław

Do kliniki trafiłem całkiem przypadkiem. Skierował mnie tam mój przyjaciel Łukasz, ówczesny konsjerż w Sky Tower. Wspomniałem, ze chciałbym sobie zrobić przeszczep włosów, a on jak na prawdziwego konsjerża przystało, w jednej chwili umówił mnie na spotkanie w niedawno powstałej klinice. Taki spontan na maxa, ze już po kwadransie na miejscu omawialiśmy mój zabieg. Przywitał mnie Pan Piotr Tkacz i w bardzo miłej atmosferze zaczął mnie wprowadzać w tajniki przeszczepu włosów. Po chwili byliśmy już na „ty” i to właśnie Piotr opowiedział mi o możliwych technikach przeszczepów. Różnią się one miedzy innymi czasem po jakim dochodzimy do siebie, długością samego zabiegu, widocznymi efektami oczekiwanymi, jak i skutkami ubocznymi.

Marek S.
Księga gości

Nadal niezdecydowany? Masz dodatkowe pytania? Śmiało, skontaktuj się z nami!

Kontakt